Surprizteklifler.com

Yatta Baby Shower

Baby Shower

Günümüzde çok popüler hale gelen Baby Shower organizasyonları, her geçen gün daha da çok talep edilir bir Catering organizasyon çalışması haline gelmiştir. Baby Shower organizasyonları Türk kültürün de çok alışık olduğumuz bir alışkanlık olmasa da, gelecek 10 yıl içerisinde standart hale gelecek bir organizasyon çalışması olacağa benziyor. Peki nedir bu Baby Shower Organizasyonu?

Baby Shower Nedir?

Anne adaylarının doğum öncesi doğum yapacağı çocuğuna yönelik erken karşılama kutlaması Baby Shower olarak tanımlanabilir. Stresli doğum sürecinde, doğumun son haftalarına doğru düzenlenen bu organizasyonda, anne adayı sevdiklerini bir araya getirerek mutluluğunu paylaşmak ister. İthal bir kutlama organizasyonu olarak gözükse de günümüzde yaygın bir hal almaya başlamıştır. Aslında ana amaç mutluluğu paylaşmak, sevdikleriyle birlikte bir arada olmaktır. Bu etkinliğe davet edilen katılımcılar, Anne adayına ve doğacak olan bebeğe hediyeler getirerek destekte olmaya çalışırlar. Bir çok kişiye göre gereksiz görülen ve eleştirilen bu organizasyonun adını değiştirdiğimizde bu eleştiriler de azalmaya başlayacaktır. Çünkü ana takıntımız biraz isimden kaynaklanmaktadır. Ama bilmeliyiz ki, birçok özel gün alışkanlıkları yabancı kaynaklı olup ülkemizde ve tüm dünyada geleneksel hale gelmiştir. Bu yüzden eleştirmekten ziyade bu tarz organizasyonların tadını çıkarmakta fayda var. Günün birinde mutlaka güzel ve saygın bir kutlama olarak kabul görmeye başlayacaktır.

Baby Shower Hizmetimiz

Baby Shower organizasyon çalışmaları genel olarak 20-50 kişilik gruplar içerisinde kutlanan organizasyon çalışmalarıdır. Bu yüzden menü olarak bu tür organizasyonlarda en çok açık büfe yemek organizasyonları talep edilmektedir. Baby Shower organizasyonlarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus davetli sayısının en iyi şekilde planlamasını sağlamaktır. Çocukları da unutmamak gerekir tabi ki. Menülerde çocuklar için ayrıca özel bir menü oluşturulmaması kanaatindeyiz. Yetişkinler için hazırlanan menüden faydalanabilirler.

Açık büfe yemek organizasyonlarında sektör lideri olan firmamız, sizlere bu konuda her kitleye farklı projeler sunarak, her bütçeye uygun farklı alternatif çözümler yaratmaktadır. Siz de ihtiyaç duyduğunuz, hayal ettiğiniz organizasyonu bize anlatarak teklif talebinde bulunabilirsiniz.

 

Call Now Buttonhemen arayın