Surprizteklifler.com

Yatta Evlilik Teklifi

  • yatta evlilik teklifi
  • yatta evlilik teklifi
  • yatta evlilik teklifi
  • yatta evlilik teklifi
  • yatta evlilik teklifi istanbul

Yatta Evlilik Teklifi

Yatta evlenme teklifi sevdiğiniz kişi ile baş başa ya da yakın dostlarınızın da sizlere eşlik edebileceği, birbirinden şık ve lüks yatlarımızda lazer gösterisi, havai fişek atışları gibi çok özel sürprizler ve muazzam boğaz manzarası eşliğinde evlilik teklifinizi unutulmayacak bir hatıraya dönüştürüyoruz. Her bütçeye uygun yatta evlilik teklifi paketlerimiz sayesinde bütçenize uygun seçimler yapabilir, tercihinize göre fiyat hesaplayıcı kullanarak kendi evlilik teklifi paketinizi oluşturun. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak isterseniz, havanın karardığı saatler evlilik teklifi organizasyonu için uygun olacaktır. Başlangıç saatinden itibaren yatlarımız Boğaziçi’de seyir halinde Asya ve Avrupa yakası kıyılarını gezinti yapacaktır. Yatlarımız’da uzman ses sistemleri bulunuyor, seyir esnasında şarkılar çalarak romantik saatler yaşamanızı sağlayacağız. Tercihinize göre yatta evlilik teklifi yemekli, kokteyl ikramlar eşliğinde ya da yemeksiz organizasyon talep edebilirsiniz. Yatta evlilik teklifinin ardından anlaşılan süre sonunda başlangıç yapılan iskelede turumuz tamamlanır. Boğaziçi’de iskelesi olan hotel, cafe, bar ve restoranlardan yolcu alımı yapabiliriz.

İstanbul Boğazında Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Organizasyon günü İstanbul Boğazı’nda evlilik teklifi yapacağınız bayan anlaşma yapılan saatlerde önceden belirlenen iskeleye getirilir, yaratıcı olun bahaneler bularak sürprizi bozmayın. Anlaşma yapılan saatte yatımız önceden belirlenen iskeleye yanaşıp, ekibimiz tarafından senaryolu evlilik teklifi icabı yatımıza davet edilebilirsiniz. Davetimize icap etmeniz durumunda yatımız hareket edecektir. Evlilik tekliflerine özel olarak hazırladığımız masa süslemeleri sürpriz yapılacak bayan kendisi için hazırlanan özel bir program olduğunu anlayacak. Sürprizlere açık olun…

İstanbul Boğazında Evlilik Teklifi Organizasyon

Her şey dahil İstanbul Boğazı’nda evlilik teklifi paketleri fotoğraf ve video çekimleri, klip yaptırarak evlenme teklifinize özel video hazırlayabiliriz. Başlangıç anından itibaren fotoğrafçı sizlerle yakından ilgilenerek en güzel pozlar için sizleri yönlendirecek. Başlangıç anından itibaren 15 dk. Sonra yemekler servis yapılıyor. Yatımız bu süre içerisinde Boğaziçi’de gezinti halinde olacaktır. Kiralama süresine göre gezinti süresi uzun tutularak ekstra yapılacak hizmetler belirli aralıklarla gerçekleşir. Yemeğin sonrasında yatımız evlenme teklifi yapacağınız Boğaz köprüsüne doğru seyreder. Ekibimiz sizleri yatımızın ön kısmına davet edecektir, Hazır olun o an geldi! Yatımızın ön kısmına geldiğinizde anda önceden göndereceğiniz yazı lazer cihazlarımız ile Boğaz köprüsü altında yansıtılacak. Benimle evlenir misin? yazısı yazdığında diz çöküp yüzüğü takabilirsiniz.

Her evlilik teklifi güzeldir ancak yatta evlilik teklifi eşsizdir! Dünyada eşi olmayan bir boğazda evlenme teklifinize tarihi yalılar şahitlik yapacak gizemli köşkler yatta lazerli evlilik teklifi sözüne alkış tutacak. Martılar bile bu anı imrenerek izleyecek!

Sıra dışı evlilik teklifini gerçekleştirmek için her zaman sizlere rehber olmaya hazırız.. Sizler için hazırlamış olduğumuz yatta evlilik teklifi paketlerini inceleyebilir detaylı bilgi ve rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz.

Yukarıda görmüş olduğunuz paketleri ister yatta evlenme teklifi olarak ister yatta yıl dönümü veya yatta doğum günü konseptinde hazırlayabilmekteyiz.Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz..

Call Now Buttonhemen arayın