Surprizteklifler.com

Kumsalda Evlilik Teklifi

  • kumsalda evlilik teklifi
  • kumsalda evlilik teklifi
  • kumsalda evlilik teklifi
  • kumsalda evlilik teklifi
  • kumsalda evlilik teklifi

Kumsalda Evlilik Teklifi

Yaz ya da kış olması fark etmeden, sevgilinize kumsalda evlilik teklifi ona olan aşkınızı taçlandırmak, bu çok önemli ve özel anı ölümsüzleştirerek hayatınızı dönüm noktalarından biri haline getirebilirsiniz. Firmamızın organizasyon hizmetleri sayesinde deniz, kumsal ve yıldızlar eşliğinde aşkınızın sonsuzluğu ömür boyu sürecek yolculuğunuzun başlamasına tanıklık edecek… Kumsalda evlilik teklifi organizasyonu ile romantizmin doruklarına çıkarak, kuracağınız aileye ilk adımlarınızı eşsiz bir ortamda atacaksınız.

Bu özel akşamın sizin için unutulmaz olmasını mümkün kılmak için bütün detaylar organizasyon firmamız tarafından, adeta romantik bir filmin senaryosunu gibi büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır.

Kumsalda Evlenme Teklifi

İstanbul boğazının eşsiz plajlarında ve sahillerinde,kumsalda evlenme teklifi organizasyonu planlıyoruz. Dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte, eş adayınıza evlilik teklifi edeceğiniz bu mutlu günü kutlayabilirsiniz. İsterseniz de, kumsalda sevdiğiniz kişiyle baş başa bir yemek organizasyonu şeklinde, evlilik teklifi organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kumsalda Parti Organizasyonu

Titizlikle planladığınız bu özel ve mutlu güne, arkadaşlarınızın da tanık olmasını sağlamak, tüm sevdiklerinizle bir arada olmak için, kumsalı bir parti ortamına dönüştürüyoruz. Gazebo ve çardağın altında arkadaşlarınıza ve size özel bir masa hazırlıyoruz. Meşaleler, yer volkanları, uçan balon süslemeleri ve deniz kumsal temalı süslemelerle kumsalı keyifli bir yer haline getiriyoruz.

Dilerseniz profesyonel DJ ile eğlenceli bir müzik dinletisi yapıyoruz. İsterseniz de, havai fişek gösterisi, lazer gösterisi, barkovizyon gösterisi gibi ekstra gösterilere organizasyonunuzda yer verebilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiyle Baş Başa Kumsalda Yemek Organizasyonu

Eş adayınıza romantik ve özel bir sürpriz hazırlamak için profesyonel ekibimizle tüm detayları planlıyor ve organize ediyoruz.İstanbul’un en güzel plajlarını sizin için keşfediyor, sizin seçtiğiniz kumsalda romantik bir organizasyon planlıyoruz.

Kumsalda kırmızı halı ve denizci fenerleri ile şık bir yürüyüş yolu oluşturuyoruz. Gazebo veya çardağın altında romantik bir yemek masası hazırlıyoruz. Mumlar, kandil lambaları ve çiçek süslemelerle kumsalı romantik bir şekilde süslüyoruz.

Volkan gösterileri ve havai fişek gösterileri ile evlilik teklifi organizasyonunuzu daha ihtişamlı hale getiriyoruz. Romantik müzikler eşliğinde sevdiğinizle baş başa şampanyanızı yudumluyor, denizin sesini dinliyorsunuz. Uçan balonlarınızı gökyüzüne bırakıyorsunuz. Profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımız, organizasyon boyunca tüm anılarınızı kayıt altına alıyorlar.

Kumsalda Evlilik Teklifi Ayrıntıları

 Kumsalda evlilik teklifi fikirleri her zaman kulağa hoş gelmektedir fakat bu organizasyonu daha da mükemmel hale getirmek için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor.

Öncelikli olarak evlilik teklifi yapmak istediğiniz kumsalın konumu ve o gün ki hava durumu çok önemli. Özellikle yağmurun ve rüzgarlı havanın olmadığı bir tarihi seçmelisiniz. Aksi takdirde aşırı dalgalı deniz ve rüzgar, organizasyonu erken sonlandırmanıza neden olabilir.

Deniz kenarında evlenme tekliflerinde, bayanların topuklu ayakkabı giymemesine dikkat edilmelidir. Kumsalda bata çıka yürümek onun için pek keyifli olmayacaktır. Bunu da deniz kenarında yürüyüş yapıp, belki birer kahve içeceğinizi söyleyerek sağlayabilirsiniz.

Kumsalda Evlilik Teklifi Hizmetimiz

Kumsalda ateş yakacağınız bir ortam yaratacaksanız, akşam saatlerinde organizasyonu yapmaya özen gösterebilirsiniz. Aksi takdirde sıcak havalarda yakılan ateş, ikinizin de bunalmasına neden olabilir.

Evlilik teklifini akşam saatlerinde edecekseniz, bu anı dilek fenerleriyle daha da güzel kılabilirsiniz. Karanlık gökyüzünde ışıldayan dilek fenerleri ortaya güzel manzaralar çıkaracaktır.

Yemek aşamasında canlı müzik de isterseniz, firmamızla tüm detayları görüşebilirsiniz. Kumsalda evlilik teklifi organizasyonlarına çoğunlukla keman veya solo gitar çalan müzisyenler davet edilir. Sevgilinizle ikinizin sevdiği bir parçayı müzisyene önceden söyleyebilir ve onu çalmasını isteyebilirsiniz.

Son zamanların en çok sevilen konseptlerinden olan kumsalda evlilik teklifi organizasyonu için romantik evlilik teklifi organizasyonu paketleri oluşturduk.

 

Call Now Buttonhemen arayın