fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyon için ne yapmalıyız?
Rezervasyon için site üzerinden ilgili etkinlikle alakalı rezervasyonunuzu oluşturduktan sonra havale ile ödeme yapabilirsiniz. Ödemeniz gereken toplam ücretin %25’ini firmamıza kaparo olarak göndermeniz gerekiyor. Ödemeyi havale ile banka hesabımıza yatırabilirsiniz ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Yaz aylarında yatlara olan talep yoğunluğunu göz önünde bulundurarak rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini belirtmek isteriz.
Ne kadar öncesinden rezerve yapmam gerekiyor?
Ne kadar erken yaparsanız o kadar sağlıklı olur. Yaz ayları ve özellikle hafta sonu günleri yatlar yoğun çalıştığı için aylar öncesinden bile rezervasyon aldığımızı bilmenizi isteriz. Mümkün olan en kısa süre içinde firmamızla iletişime geçip kapora göndererek rezervasyon yapabilirsiniz.
Kış şartlarında yatta organizasyon düzenliyor musunuz?
Yatların arka kısmındaki havuz kısım yağışlı ve soğuk havalarda şeffaf branda ile tamamen kapatılarak olumsuz hava koşullarından etkilenilmesi önlenir.Klima sistemimiz aktif olup tur boyunca sıcak bir ortam oluşturulur.
Kredi kartı ile ödeme alabiliyor muyuz?
Evet kredi kartı ile ödeme alabiliyoruz ancak ödemenin tamamını rezervasyonun yapılacağı gün ödemeniz gerekiyor. Eğer ödeme nakit olur ise organizasyon ücretinin %25’ini banka hesabımıza Havale/EFT yolu ile de gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilir kalan ödemeyi organizasyon esnasında yapabilirsiniz.
Evlenme teklifi yapacağım gün ve saati seçebiliyor muyum ?
Tabi ki seçebilirsiniz. Lütfen bize belirlediğiniz gün ve saatle ilgili müsaitlik sorun ve rezervasyonuzun gün ve saatinizden eminseniz hemen yerinizi ayırtmanızı öneririz.
Evlenme teklifi yapabileceğim yatları önceden görebilir miyim ?
Haftanın her günü bizi ziyaret edebilir, yatlarımızı görebilir,detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yatta evlenme teklifi ederken istediğim şarkıyı çalabilir miyiz?
Evet,hem evlenme teklifi esnasında hem de tüm organizasyon süresince istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Bunun için yanınızda usb getirebileceğiniz gibi bluetooth ile ses sistemine bağlanabilme imkanınız da bulunmaktadır.
Profesyonel Fotoğraf ve video çekiyor musunuz ?
Elbette sizler için tarifi mümkün bu duygusal anları ölümsüzleştiriyor,hem masada hem de lazer gösterisi esnasında hiçbir ekstra ücret talep etmeden fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz..
Lazer gösterisi kaç dakika sürüyor?
Bu konuda bir kısıtlama yoktur. Tüm istedikleriniz boğaz köprüsüne kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde yansıtabiliyoruz..
İstediğim yerden alım yapabiliyor musunuz?
Yatta gerçekleşen organizasyonlarımız için hareket ve bitiş noktaları çoğunlukla bağlı oldukları yerlerdir (Arnavutköy Sahil-Kuruçeşme-Bebek)Karşı yakadan da (Beylerbeyi-Kuleli Askeri Lisesi) önünden alım yapabiliriz. Daha uzak yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Marina ,iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken palamar ücreti müşterilere aittir.

Bizi Arayın