Surprizteklifler.com

Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

O’na sürpriz evlilik teklifi etme aşamasına geldiniz. Planları yaptınız, hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bir dedektif gibi davranıp nasıl bir evlilik yüzüğü istediğini bile öğrendiniz. İnsanlık için küçük, ama sizin için büyük bir probleminiz kaldı geriye. Acaba müstakbel eşinizin yüzük ölçüsü nasıl alınır?

Çaktırmadan Yüzük Ölçüsü Nasıl Öğrenilir?

Sürpriz evlilik teklifi yapmanın hem zorlu, hem de eğlenceli yanı sürprizi bozmamak! Eğer yüzük ölçüsünü öğrenmeye çalıştığınız anlaşılırsa, bir çuval incir berbat olabilir. Bu yüzden biraz kurnazlık yaparak ve  bazı taktikleri uygulayarak bu sorunu aşabilirsiniz. Peki ama nasıl? İşte çaktırmadan yüzük ölçüsü nasıl alınır için bazı yöntemler:

Yüzüklerinden birini ödünç alın. Elbette ilk akla gelen yöntem, parmağına uyan diğer bir yüzüğünü bir süreliğine ödünç almak. Aslında bu metoda ödünç almak yerine “gizli gizli almak” desek daha doğru olabilir. Çünkü “bana yüzüğünü verir misin?” derseniz sürpriz evlilik teklifini unutun! Bu durumda yapılacak şey belli; ama kolay değil! Yüzüğü ödünç satın aldıktan sonra en doğru yöntem, bir kuyumcuya götürerek hassas ölçüm yaptırmaktır.  

Ortak Yakınlarınızdan Yardım İsteyin

Bu yöntem kulağa kolay geliyor ama riskli. Yardım aldığınız arkadaşınız, sürpriz evlilik teklifi planınız hakkında açık verebilir. O yüzden yardım isterken renk vermeyecek, ağzı sıkı bir arkadaş seçmeye dikkat etmenizi öneririz. Eğer daha önce yüzük hediye etmiş bir yakın arkadaşını veya akrabasını bulabilirseniz, işiniz bir hayli kolaylaşacaktır. Ya da yakın zamanda nişanlanan arkadaşınızdan, yüzüğünü müstakbel eşinize denetmesini isteyebilirsiniz. Yardım edecek arkadaşınızla beraber kendilerine gümüş yüzük seçebilirler mesela… Yaratıcı düşününce çareler tükenmiyor!

Sıradaki yöntem gerçekten beceri gerektiriyor. Yani sürpriz evlilik teklifi yapmak arzu ettiğinizi çaktırmadan konuyu yüzüklere, yüzük ölçülerine getirecek ve ağzından bilgi alacaksınız! Yaratıcı olun. Mesela anneniz veya kız kardeşinize yüzük almayı arzu ettiğinizi, veya yakın arkadaşlarınıza evlilik hediyesi almak arzu ettiğinizi söyleyip kendinden yardım isteyebilirsiniz. Fakat çok dikkatli ve doğal olmalısınız. Yapacağınız en küçük falso, yüzük ölçüsü nasıl alınır konusundabütün sürprizi bozabilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Buttonhemen arayın